Gaziantep Evden Eve


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık bizim için 2002 yılında başladı. Geleneksel evden eve taşımadan modern taşımacılığa geçilen zamanda firmamızı kurduk.

Gayretli çalışmalarımız neticesinde müşteri sayımız hızla arttı. Bize ev taşıttıran müşterimiz bizi tanıdıklarını da tavsiye ettiler.

Gaziantep merkezli evden eve taşımacılık çalışmalarımızda araç sayımızı artırdık. Gaziantep evden eve Asansörlü taşımacılık hizmetleri sunduk. Şehirlerarası Gaziantep evden eve nakliyat işlerini de beraberinde yaptık.

Ulaştırma Bakanlığının evden eve taşımacılık firmaları için vermiş olduğu K3 yetki ve izin belgesini almaya hak kazandık. Bünyemizde çalışan personellerimiz için eğitim ve gerekli setifikasyon işlemlerini yaptık. Gaziantep evden eve taşımacılık işlerimiz için iş güvenliği eğitimleri aldık.

Gaziantep evden eve işlerimiz için oluşturduğumuz ekibimiz randevu sistemi ile taşımacılık yapmaktadır. Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımızı arayan müşterimiz ile görüşen yetkilimiz bir randevu tarihi vermektedir. Vermiş olduğumuz randevu tarihi ve saatinde evden eve taşımacılık ekibimiz müşterimizin evinde olmaktadır. Standart evden eve taşımacılık hizmetimizde müşterimizin çanak, cam ve değerli eşyalarını kendisi sarması veya bir koliye koyması yeterlidir. Diğer kaba eşyalar, mobilyalar, elektrikli ev aletlerinin sökülmesi, sarılması, ambalajlanması uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Gaziantep evden eve taşımacılık için 1.kattan itibaren asansörlü evden eve taşımacılık aracımızı kullanmaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat aracımız kaliteli ve bakımlıdır. Asansörlü evden eve taşımacılık aracımız için öncelikle iş güvenliği alınarak kurulum yapılır. Sonra eşyalarınız evde duran elemanlar tarafından asansöre yerleştirilir. Aşağıda duran Asansörlü taşımacılık operatörüne telsiz ile talimat verilir. Asansörlü taşımacılık operatörü kumanda panelinden asansörü eşyalar ile beraber indirir. Asansörün indiği yer Gaziantep evden eve taşımacılık aracının yükleme kapısıdır. Yükleme kapısında duran elemanlar eşyaları dikkatle asansörden alarak evden eve taşımacılık aracımıza yerleştirir. Evden eve taşımacılık aracımızın içerisinde eşyaları sabitlemek için özel yaptırdığımız aparatlar bulunur. Eşyalarınız özel aparatlar yardımıyla araca sıkıca bağlanır. Bu sayade yolculuk esnasında olacak sarsıntılarda eşyalarınız hareket etmez ve düşme olmaz. Yeni yerine aracımızla ulaşan eşyalarınız için daire girişi öncelikle belirlenir. Sonra iş güvenliği sağlanarak asansörlü evden eve taşımacılı aracı evinize kurulur. Asansörlü taşımacılık aracına yanaşan nakliyat aracımızdan eşyalarınız itina ile asansöre yüklenir. Yüklenen eşyalarınız operatör tarafından yukarıya çıkartılır. Yukarıda bekleyen personellerimiz eşyalarınızı dikkat ile evin içerisine taşırlar.

Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetimizde ev taşıtan müşterimizin eşyalarının zarar görmemesi ve her eşyanın müşterimizin istediği konuma yerleştirilmesine dikkat ederiz. Dairede bekleyen bir mobilya teknikeri mobilyaları montaj eder. Bir elektrik teknikeri elektrikli eşyalarınızı yerine yerleştiri ve bağlantılarını yapar. Her Gaziantep evden eve taşımacılık çalışmamızın başında bir yöneticimiz hazır bulunur. Bu yönetimiz taşımacılık ekibimizin çalışmasını yönlendirir.

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık
Gaziantep evden eve eşya taşıma hizmeti
Gaziantep evden eve kusursuz ambalaj ile eşya taşımacılık

İletişime geçin...

Evden eve taşımacılık fiyatı almak , görüş bildirmek, evden eve nakliyat hakkında soru sormak,detaylı bilgi almak, şikayet veya öneriler için 0544 500 03 02 no’lu telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.