Gaziantep Şahinbey Evden Eve Taşımacılık


Akyol nakliyat Gaziantep merkezli bir şirket dir. Akyol nakliyat Gaziantep şahinbey evden eve nakliyat hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Şahinbey nüfus açısından Gaziantep'in en yüksek sayısına sahiptir. Aynı zaman da Şahinbey yüzölçümü açısından da geniş bir merkez ilçedir. Şahinbey de ev yapılaşma oranı çok yüksektir. Şahinbey de evden eve taşımacılık birçok ile göre daha yüksek bir potansiyele sahiptir. Şahinbey evden eve nakliyat şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren her türlü nakliyat hizmetini vermiştir. Şu anda görevde olan Şahinbey belediye başkanı ismi Mehmet Tahmazoğlu'dur.

Şahinbey bölgesinde evden eve taşımacılık yaptığımız bazı mahalleler şunlardır;

Şahinbey karataş mahallesi, Güneykent mahallesi, Yeditepe mahallesi, Yeşilevler, Güneş mahallesi, Kıbrıs mahallesi, Ulaş mahallesi, Şahinbey mahallesi, Yeşilkent mahallesi, Narlıtepe mahallesi, Dumlupınar mahallesi, Güzelvadi mahallesi, Vatan mahallesi, Konak mahallesi, Beyazevler mahallesi, Binevler mahallesi, Deniz mahallesi, Kahvelipınar mahallesi, Gümüştekin mahallesi, Ocaklar mahallesi, Akkent mahallesi, Türkmenler mahallesi, Şekeroğlu mahallesi Şahinbey de evden eve taşımacılık yaptığımız mahalleler dir.

Gaziantep Şahinbey bölgesinde yüksek katlı binalar çoktur, özellikle karataş ve akkent mahallesi yoğun bir bölgedir. Şahinbey de şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.


Gaziantep Şahinbey evden eve taşımacılık
Gaziantep Şahinbey evden eve nakliyat

İletişime geçin...

Evden eve taşımacılık fiyatı almak , görüş bildirmek, evden eve nakliyat hakkında soru sormak,detaylı bilgi almak, şikayet veya öneriler için 0544 500 03 02 no’lu telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.