Gaziantep'te Asansörlü Ev Taşımacılığı


Gaziantep'te asansörlü ev taşımacılığı birkaç senedir uygulanan yeni bir uygulamadır. Asansörlü ev taşımacılığı diğer ev taşımacılığına göre daha hızlı bir taşıma şeklidir.

Asansörlü ev taşımada evin balkonuna monta edilen sistem sokakta veya cadde de uygun yere konuşlandırılır. Evin penceresi sökülür ve pencereden düz platform olan asansör sisteminin üzerine ambalajlanan eşyalar bırakılır ve aşağı indirilir.

Asansörlü evden eve taşımacılık nasıl yapılır?Taşınacak ev 3 ve üzeri bir katta ise mutlaka asansör kurmamız gerekir.Üçüncü katın altında olan evleri taşırken asansör kurmuyoruz çünkü gerek yoktur. asansörlü taşımacılık aracımız ayrı bir araçtır.Taşınacak evin eşyalarının paketlenmesi hazırlandıysa biz asansörlü evden eve nakliyat aracımızı evin uygun olan yeri neresi ise oraya kuruyoruz,bu balkon veya pencere olabilir.Eşyaları asansörlü nakliyat aracının taşıma sepetine personellerimiz tek tek yerleştiriyorlar.Sepet dolunca aşağıdan kumanda eden personel elektrikli sepetin uzaktan kumanda kolu ile sepeti aşağıda doğru hareket ettiriyor.Sepetin aşağıya indiği noktada asansörlü evden eve aracına yanaşmış olan evden eve nakliyat aracımız bulunuyor.Nakliyat aracı içindeki personeller sepetten eşyaları tek tek alarak evden eve nakliyat aracının içerisine özenle yerleştiriyorlar.Eşyaları nakliyat aracının içinde özel aparatlar ile sabitliyorlar.Bu işlem taşınacak evin tüm eşyaları nakliyat aracına yerleştirilene kadar devam ediyor.Bundan sonra müşterinin yeni evine doğru yola çıkıyoruz.Yeni yerleşilecek evde bu anlattığımız işlemin tersi gerçekleştiriliyor.Bu sayede hızlı ve sorunsuz,deforme olmayan bir mükemmel evden eve taşımacılık yapılıyor.

Gaziantep te evden eve taşıma yapan Akyol evden eve taşımacılık müşterilerimiz istediğinde asansörlü evden eve taşımacılık yapmaktadır.


Gaziantep Evden Eve asansörlü taşımacılık
Gaziantep Evden Eve asansörlü nakliyat
Gaziantep Evden Eve Taşımacılık asansörlü taşıma için Paketleme

İletişime geçin...

Evden eve taşımacılık fiyatı almak , görüş bildirmek, evden eve nakliyat hakkında soru sormak,detaylı bilgi almak, şikayet veya öneriler için 0544 500 03 02 no’lu telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.