GAZİANTEP EVDEN EVE TAŞIMACILIK REFERANSLARIMIZ;


Aşağıda verdiğimiz evden eve taşımacılık kurumsal referanslarımızdan bazılarıdır,şahsi referanslarımız izin alınmış, paylaşılmış müşteri referanslarımız dır.

ŞAHIS REFERANSLARIMIZ;
 • Murat Darıcı "Akyol evden eve taşımacılık ile evimin taşıma işini hallettim. Oldukça güler yüzlü elemanları var. İtinalı bir şekilde yaptıkları paketleme için ve özenle taşıdıkları için çok teşekkür ediyorum. Ve bu hizmetlerinden çok memnun kaldım. Mobilyalarımda en ufak bir çizik dahi olmadı, elemanlar ne dediysek hepsini dört dörtlük bir şekilde itiraz etmeden yaptılar. Mobilyaların sökülme ve kurulumları birinci sınıf bir şekilde yapıldı, hatta gardolabımızda ufak bir sorun vardı onu dahi hallettiler, sağolsunlar. Tereddütsüz tercih edilecek bir firma kesinlikle"
 • İbrahim Kaplan "Akyol Evden Eve Nakliyat Gaziantep'ten Amasya'ya evimi taşıdılar. Ellerine sağlık olsun, dedikleri saatte gelip profesyonelce kırmadan, dökmeden işlerini yaptılar. Başta Ramazan, Halil, Turgay ve tüm Akyol Nakliyat ekibine teşekkür ediyorum."
 • Erol Kavas "Daha önce anlaşmış oldugum evden eve taşımacılık firması beni son dakika arayıp şoförünün rahatsız oldugunu ve beni güya başka bir firmaya yönlendirip fiyatı yükseltmeye çalışdı. Bende işi iptal ettim. Sonra Akyol Taşımacılığa ulaştım sabah saati müsait olmamasına rağmen benim taşıma işimi yaptılar. Güler yüzlü ekibi ve işini itina ile yapan ekibine yürekten teşekkür ederim."
 • Uğur Yayla "AKYOL EVDEN EVE TAŞIMACILIK ÇALIŞANLARININ HEPSİNİN ELİNE SAĞLIK OLSUN. AKYOL TAŞIMACILIK GERÇEKTEN İŞİNİN EHLİ BİR FİRMA SÖYLEDİKLERİ SAATTE GELİP ÖZENLE EVİMİ TAŞIDILAR. TAŞINMADA HİÇ BİR PROBLEM YAŞAMADIK, ALLAH RAZI OLSUN. EV TAŞITACAK HERKESE TAVSİYE EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM."
 • Yasemin Yılmaz "Akyol evden eve taşımacılık firmasını Google Gaziantep evden eve taşımacılık aramalarında buldum. Akyol Nakliyatın önceki tecrübeleri ve eski bir firma olmasından dolayı çalışmaya karar verdik. İş başında gördük ki evden eve nakliyat çalışmaları iyi, hızlı ve işlerini bilerek yapıyorlar. Daha öncede başka bir evden eve taşımacılık firması ile taşınmıştık ama bu sefer hiçbir eşyama zarar gelmedi. Akyol evden eve nakliyat işinde dikkatli bir firma. "
 • Tahir Akgün "Evden eve taşımacılık islerinde uzman bir ekip çalışması gönül rahatlığı ile çalışıp, evinizi taşıtabilirsiniz. Ben Gaziantep Akyol evden eve taşımacılık firmasından çok memnun kaldım, tavsiye ederim."
 • Mikail Gündüz "Gaziantep ten İzmir e eşyalarımı taşıttım. Çok güzel ambalajlama yaptılar ve ekibi eşyalarımı çok disiplinli şekilde yükleyip İzmir’deki evime 3. Kata asansörlü taşıma yaptılar. Montaj elemanları mobilyacıdan tecrübeli tek kelimeyle düşündüğümden fazlasını yaptılar. AKYOL evden eve taşımacılığa teşekkürler."
 • Mehmet Tekin "Akyol evden eve taşımacılık ve ekibine çok teşekkür ederim. İşlerinde uzman bir kadro var, mobilya sökümü, paketleme, montaj, Her şey kusursuz, umduğumdan fazlasını yaptılar. Profesyonel bir evden eve nakliyat firması, hiç düşünmeden çalışmanızı tavsiye ederim. Ramazan bey ve emeği geçen, çalışan arkadaşların ellerine sağlık."
 • Aynur Zengin "Evimizi Bülbül zade mahallesine taşıdılar, işlerine çok dikkatliler. Eşyalarımı pat pat ile iyice sarmalarını beğendim. Gaziantep Evden eve taşıma yaptıracaklara Tavsiye ederim."
KURUMSAL REFERANSLARIMIZ;
 • Gaziantep Vakıflar Genel Müdürlüğü
 • Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü
 • Gaziantep İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
 • Sanko Okulları
 • Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Gaziantep evden eve taşımacılık hizmeti. AKYOL EVDEN EVE TAŞIMACILIK GAZİANTEP

Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetinde yıllardır bize güvenip evini,ofisini teslim eden müşterilerimizi her zaman daha fazla memnun etme gayretinde olduk.


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Referansı

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Paketleme Referansımız

Evden eve taşımacılıkda paketleme itina ile yapılır.
Akyol Gaziantep Evden Eve Nakliyat


İletişime geçin...

Evden eve taşımacılık fiyatı almak , görüş bildirmek, evden eve nakliyat hakkında soru sormak,detaylı bilgi almak, şikayet veya öneriler için 0544 500 03 02 no’lu telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.