Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık


Nakliyat firmamızın merkezi Gaziantep'de bulunmaktadır. Gaziantep'den ülkemizin herhangi bir bölgesine şehirlerarası evden eve taşımacılık yapıyoruz. Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi, Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, Karadeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Marmara Bölgesi içerisinde yer alan şehir veya kasabalara Gaziantep'den aldığımız taşınacak evi şehirlerarası evden eve nakliyat yapıyoruz.

Şehirlerarası Gaziantep evden eve taşımacılık işinde firmamız müşteriye verdiği Gaziantep'den taşınacağı şehire ulaşım süresine her zaman günü gününe uyar. Eşyalar özel olarak aracın içerisine sabitlenir. Eşyalara zarar gelmemesi için en iyi paketleme malzemesi ile sarıyor ve ambalajlıyoruz.

Müşteri Talepleri

Ahmet Pilatin "Antep'ten Diyarbakır'a taşınacağım fiyat alabilirmiyim? Sadece fiyat alsam daha sonra ararım sizi ortalama ne kadar gider hersey size ait olursa."


Barış Barış "Merhabalar 2.kattan aşağı 2 artı 1 ev aşağı inecek çok fazla eşyam yok belli başlı 5 çekyat 1 yatak odası var. Fiyat ne dersiniz. Sadece 2.kattan aşağı inecek kendi kamyonumuza yükleme yapılacak."


Maşide Çoban Kayalı "Aril'dan Gazikent e ne kadara taşıyorsunuz."

Ali bey "İslahiye den balıkesire ev taşınacak bayramdan sonra eşya 3+1 burdan 5. Kat ordaki kat belli değil uygun fiyat alayım."

Ahmet Can "Kardeş Cumartesi için Serinevler TOKİ'den yeşil vadiye 2+1 ev var 4. Kattan 5. Kata taşınacak 4 kat elle 5. Kat asansörle olur büyük ihtimal kaça taşırsınız."

Ufuk Taşçı "İyi günler. İkinci kattan 11. Kata taşınacağım fiyat ne kadar acaba"

Emrah Erdoğan "Merhaba şehirler arası taşıma yapıyor musunuz?/ evet efendim yapıyoruz. /Gaziantep'ten Agrı Doğubeyazıt'a fiyatınız ne olur, ev 2+1 burdan 6 kattan alıp orda 6 ıncı kata indirilecek, fiyat ne olur."

Bekir Oktay "İyi günler ben Gaziantep'den Edirne’ye ev taşıyacağım yardımcı olabilir misiniz"

Ahmet Balbey "60. yıl mahallesinden Onkoloji mahallesine ev taşınacak bir artı bir Bodrum kattan alınıp 1. Katta taşınacak fiyat alabilir miyim"


Şehirlerarası evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve taşımacılık

İletişime geçin...

Evden eve taşımacılık fiyatı almak , görüş bildirmek, evden eve nakliyat hakkında soru sormak,detaylı bilgi almak, şikayet veya öneriler için 0544 500 03 02 no’lu telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.